WhatsApp Destek

400 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Green Temptation d9
Green Temptation d9

Green Temptation Bayan Cinsel İstek Arttırıcı Damla

AE-15

Green Temptation Bayan Cinsel İstek Arttırıcı Damla

279,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat Ürünü

Green Temptation Bayan Cinsel İstek Arttırıcı Damla

 
Bayanların cinsel aktivitelerde yoğun hazları deneyimlemeleri ve orgazma ulaşabilmeleri çok da kolay değildir. Bayanın yorgun olmaması ve ön sevişmenin oldukça uzun tutulması gereklidir. Bu tarz bir isteksizlik durumunda Green Temptation bayan cinsel istek arttırıcı damla etken maddesi ile birlikte bu süreci oldukça kısaltmaya yarıyor.
Çiftlerin birbirlerine daha yakın olmaları ve cinsellik dışında ki normal yaşantılarında da oldukça iyi hissedebilmeleri adına bayan cinsel istek arttırıcı damla formülü oldukça yardımcı olacaktır. Çok daha şevkli ve istekli hissedeceksiniz.
 

Green Temptation Bayan Cinsel İstek Arttırıcı Damla Etkileri

 
Orgazmı tam anlamı ile yaşayabilen bayanların sayısı oldukça azdır. O nedenle de bayanların cinsel hazzı en uç noktalarda yaşayabilmeleri adına Green Temptation bayan cinsel istek arttırıcı damla ile uyarılmaları oldukça doğru olacaktır.
Değişik deneyimleri partneri ile ateşli bir şekilde yaşamak isteyen bayanlar için oldukça doğru bir tercih olacaktır. Green Temptation bayan azdırıcı damla ile birlikte son derece ateşli olduğunuzu keşfedeceksiniz.
 

Green Temptation Bayan Cinsel İstek Arttırıcı Damla Kullanımı

 
Cinsel yaşantınızda bambaşka bir haz yaşamanızı sağlayacak olan Green Temptation bayan cinsel istek arttırıcı damla ürününü içeceklerinize ekleyerek kullanabilirsiniz. Alkollü ve asitli içecekler ile kullanılması önerilmez.
Kahve gibi sıcak olan içecekler ile birlikte kullanıldığı zaman maksimum etki elde edersiniz.

Konu: bayan azdırıcı damla ankara,  green temptation bayan cinsel istek arttırıcı damla

Keywords: Green temptation bayan cinsel istek arttırıcı damla, bayan cinsel istek arttırıcı damla, Green temptation bayan azdırıcı damla

Etiketler: green temptation bayan azdırıcı damla, green temptation damla, green temptation d9, green temptation yorum, green temptation kullanımı, green temptation satış yerleri

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ümit Aydemir 17 May 2022 11:10

Orjinallik

artık bu ürünün orjinalini bulmak çok zor sitedenizden gelen üründen memnun kadım ilginiz için teşkkğr ederim

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar